Anketa 1

Kdo vyhraje finále ISOLINECUP 2014?

 

Anketa 2

Kdo vyhraje Superfinále florbalu 2014?

 
ISOLINE CUP 2013
Úterý, 15. duben 2014 Tisk Email
Pohár neputoval daleko, ISOLINECUP 2014 v O2 Areně vyhrál Kraj Praha

Před téměř dvěma tisícovkama diváky, letos k vrcholu dorostenecké sezóny nastoupily nejlepší dorostenecké výběry krajů, které postoupily do finále v O2 Areně ze Zemských kol ISOLINECUPu 2014. Ze západního Zemského kola postoupil bez ztráty bodu Kraj Praha, z toho východního pak Moravskoslezský kraj. Diváci se tedy mohli těšit na souboj dvou posledních vítězů.

Celý článek...
 
Pondělí, 07. duben 2014 Tisk Email
Již o víkendu propukne velké finále ISOLINE CUP 2014.

Tuto neděli se ve vzájemném duelu utkají vítězové Zemských kol ISOLINE CUP 2014, akce, kde se potkávají dorostenecké výběry všech krajů České republiky. Mladí hráči si svou výhrou v turnajích Zemských kol zajistili účast na velkém finále, které se koná v rámci svátku českého florbalu, Superfinále florbalu 2014! V jeden den se v pražské O2 aréně před zraky několika tisícovek fanoušků rozhodne o držitelích hned třech velkých trofejí v rámci sezóny 2013/2014. Tou první bude putovní pohár dorosteneckých výběrů, ISOLINE CUP 2014.


Celý článek...
 
Neděle, 19. leden 2014 Tisk Email
Plzeňské zemské kolo - sumář výsledků

PLZEŇSKÉ ZEMSKÉ KOLO ISOLINE CUPU 2014

=======================================
SUMÁŘ VÝSLEDKŮ
---------------------------------------

Celý článek...
 
Neděle, 19. leden 2014 Tisk Email
Praha si zahraje finále! Ve finále zemského kola v Plzni porazila Středočeský kraj 3:1

Očekávané finále nabídlo atraktivní a hodně fyzicky náročný florbal od první sekundy a bylo se na co koukat. Žádný z hráčů nevypustil souboj a mírně aktivnějším celkem byla Praha, která vystřelila na branku soupeře hned šestkrát. I přesto nedokázala svou převahu využít a místo toho po první siréně prohrávala. Gól za Středočeský kraj vstřelil v 8. minutě Marcel Lehký po přihrávce od Jakuba Bíny – 1:0.


Celý článek...
 
Neděle, 19. leden 2014 Tisk Email
Souboj o třetí místo rozhodla dvojice karlovarských hráčů, výběr zvítězil 4:1 nad Královéhradeckým krajem

V prvním zápase o jednu z medailových pozic se proti sobě postavily celky Královéhradeckého a Karlovarského kraje. Očekával se vyrovnaný a atraktivní zápas, ale karlovarští byli od úvodu zápasu aktivnější a zaslouženě šli do vedení. Po opatrném začátku přišla první trefa v 7. minutě zápasu, skvělou spolupráci ukázala dvojice Smolka – Horký a zakončoval první jmenovaný.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 44


Moment prosím, načítám data...
Moment prosím, načítám data...